Jesteśmy grupą przyjaciół, których połączyła wspólna pasja – podróże. Dzięki temu, że od lat zwiedzamy świat na własną rękę nawiązaliśmy wiele znajomości, które umożliwiają nam organizację wyjazdów taniej i atrakcyjniej niż biuro podróży. Podróżujemy poza utartym szlakiem, stawiając na miejsca autentyczne a niekoniecznie turystyczne. Na wyjazdy zabieramy kameralne grupy. Daje to komfort uczestnikom i pewność, że o każdego zadbamy należycie.

Wśród nas są etnolodzy i pedagodzy, dlatego ważne są dla nas relacje z ludźmi, w szczególności z mieszkańcami miejsc do których jeździmy. Wspieramy lokalną społeczność poprzez korzystanie z prywatnych noclegów, lokalnych restauracji i wypożyczalni samochodów, ale przede wszystkim organizując konkretną pomoc społeczną dla najbardziej potrzebujących.
Tutaj możesz sprawdzić z kim współpracujemy i kogo wspieramy -> POMAGAMY

Dla nas podróże nieodłącznie wiążą się z fotografią, dlatego wyjazdy najczęściej mają formę foto wyprawy. Warsztaty prowadzi doświadczony fotografa, którego zdjęcia nagradzane są w polskich i zagranicznych konkursach.
Jeśli czujesz, że właśnie nadszedł Twój idealny moment na odpoczynek, przygodę i poznawanie świata – pakuj plecak lub walizkę i jedź z nami! 🙂