Zapisz się bez ryzyka!


Gwarantujemy 100% zwrotu zaliczki w przypadku rezygnacji lub odwołania wyjazdu!
Szczegóły w regulaminie.

Bali - najlepsze wakacje dla Twojej rodziny!

Otoczona błękitem Oceanu Indyjskiego, skrywająca zielone dżungle i ogniste wulkany wyspa pełna przesympatycznych mieszkańców i niezwykłych krajobrazów. Miejsce z mistycznymi świątyniami i życiem pełnym codziennych rytuałów.  Zwana także wyspą uzdrowicieli i miejscem z duszą. Spokojna i idealna na wakacyjny wypoczynek dla rodzin z dziećmi. 

Termin: 3 - 16 sierpnia 2021

Kameralna grupa do 12 osób

Celem wyjazdu jest relaks i odpoczynek ale nie zabraknie również aktywnego zwiedzania. Będziemy spacerować po polach ryżowych, odwiedzimy plantację kawy, pogłaszczemy Luwaka i obejrzymy widowiskowy pokaz tańca balijskiego. Czekają na nas najpiękniejsze mistyczne balijskie świątynie, warsztaty malowania woskiem na tkaninie (batik) i balijskie safari. Pojedziemy do dżungli i do lasu pełnego małp. A na koniec popłyniemy łodzią na rajskie wyspy Gili aby poleżeć na plaży, wykąpać się w turkusowym Oceanie  i pływając poszukać żółwi morskich.

Bogaty program w atrakcyjnej cenie

Ubud –  to naszym zdaniem najładniejsze miasteczko na Bali. To kulturalne centrum wyspy, po którym można spacerować całymi godzinami, podziwiając prace ulicznych artystów, lokalne galerie i warsztaty artystyczne. Położone w okolicy tarasów ryżowych, z pięknym pałacem, małpim gajem i mistycznymi świątyniami jest punktem obowiązkowym dla osób odwiedzających wyspę, dlatego pędzimy tu aż 4 dni! Odwiedzimy między innymi Monkey Forest, Ubud Palace, Campuhan Ridge Walk i Saraswati Temple z widowiskowym pokazem tańca.  

Monkey Forest –wyjątkowy las z porośniętymi  mchem mostami, zwisającymi korzeniami, ogromnymi kamiennymi rzeźbami smoków Komodo i pięknymi świątyniami. Wszystko to jest domem dla ogromnego gangu makaków, których jest tu około 700. Podczas gdy starsze małpy leniwie wygrzewają się w słońcu, młode skaczą i bawią się na całego, niejednokrotnie zabierając jakieś fanty turystom i czmychając czym prędzej.

 

Batik

Jedną z atrakcji będzie nauka sztuki batiku, techniki malarskiej polegającej na nakładaniu wosku, a później zanurzaniu tkaniny w barwniku, który farbuje jedynie miejsca nie zamaskowane warstwą wosku.

Balijskie świątynie

Z ogromnej listy balijskich świątyń wybraliśmy 4, które są absolutnym „MUST SEE” i bez obejrzenia, których pobyt na Bali się nie liczy 😉

Pura Taman Saraswati – piękna świątynia, której nazwa pochodzi od bogini wiedzy i sztuki. Wieczorami odbywają się tutaj spektakle i pokazy tańca balijskiego. Niesamowita architektura, soczysta zieleń i stawy z kwitnącymi różowymi lotosami wypełniają to miejsce mistycznym urokiem.

Pura Besakih – to matka wszystkich balijskich świątyń. Położona na zboczu wulkanu Gunung Agung, składa się z kilkudziesięciu świątyń, ułożonych na licznych tarasach i połączonych schodami.

Pura Tirta Empul – zwana jest  Świątynią Świętej wody. Legenda głosi, że bóg Indra stoczył walkę z bogiem Maydanową. Podczas starcia bóg Maydanow pozbawił sił boga Indra. Ten w konsekwencji przebił ziemię i uwolnił źródło nieśmiertelności. W miejscu bijącego źródła w X wieku wybudowano Świątynie. Dziś tysiące pielgrzymów przybywa w to miejsce aby doświadczyć oczyszczenia ciała i duszy. W środku świątyni znajdują się kamienne baseny z fontannami. Pielgrzymi wchodzą do basenu, odmawiają modlitwy, medytują i polewają wodą głowę. W podziękowaniu za oczyszczenie pozostawiają koszyki dziękczynne. W powietrzu unosi się zapach kadzideł a widok modlących się osób jest naprawdę mistyczny.

Ulun Danu Beratan – to najbardziej hipnotyzujący kompleks świątynny, położony na jeziorze Beratan ok. 1200 m n.p. m.  Niesamowita sceneria gór, jeziora świątyni ozdobionej pięknymi kwiatami zachwyca i hipnotyzuje.

Tarasy ryżowe

Być na Bali i nie zobaczyć tarasów ryżowych to jak być w Paryżu i nie zobaczyć wieży Eiffla. To jest po prostu MUST SEE! Najbardziej rozległe i imponujące, pełne soczystej zieleni znajdują się w Jatiluwih. Ułożone na zboczach gór przypominają schody do nieba, po których będziemy spacerować podziwiając piękne widoki. 

Lovina  to siedem położonych obok siebie wiosek, które tworzą jeden duży kurort plażowy na wyspie. Plaża jest tutaj wąska i pokryta czarnym, wulkanicznym piaskiem, a woda spokojna, dlatego świetnie nadaje sie do pływania dla dzieci. Jednak największą atrakcją Loviny są delfiny, które można z powodzeniem obserwować podczas rejsu łodzią niedaleko od brzegu.

Padang Bai to mała, spokojna nadmorska  miejscowość, baza wypadowa na wyspy Gili. Spędzimy tutaj około pół dnia, będzie okazja do kąpieli w morzu, oraz odwiedzenia świątyni na wzgórzu

Rajskie wyspy Gili – ostatnie dni w Indonezji przeznaczamy na snorkeling, plażing i żółwie morskie. Będziemy uprawiać jogę na plaży, popijać drinki i podziwiać zachody słońca.

 

Tampaksiring to jedno z najbardziej urokliwych miejsc na Bali. Okolica pełna jest tarasowych pól ryżowych, szumiących strumieni rwąco spływających do rzek przecinających dżunglę. W pobliżu znajdują się liczne plantacje kawy, które oczywiście odwiedzimy, aby rozkoszować się smakiem najdroższej kawy świata.

Wodospad Tukad Cepung to ukryta w bujnej dżungli widowiskowa kaskada, niedaleko Ubud. W tym miejscu stojąc po kolana w wodzie możemy obserwować magiczny spektakl natury. Spływające z góry tafle wody przenikają się z promieniami słońca rzucając zjawiskowe refleksy świetlne na wielką kamienną jaskinię. Tworzy to piękny widok, który zachwyca, nawet najtwardszych podróżników. 

Safari i Marine Park

Na terenie parku żyje kilkadziesiąt gatunków zwierząt, między innymi gnu pręgowane, zebry, wielbłądy, hipopotamy czy lwy. Jednak najbardziej niezwykłym gatunkiem tu spotykanym jest biały tygrys indyjski. Będziemy jeździć po parku specjalnie przystosowanym pojazdem wraz z przewodnikiem, który opowie nam o mieszkańcach tego niezwykłego miejsca a także o ich zwyczajach.

 

Koszt – 3000 PLN + 750 USD/os (ok. 5950 zł*/os)

 *wg kursu walut NBP z dn. 28.03.2021 (1 USD= 3,9307 PLN)

Noclegi: w lokalnych sprawdzonych hotelach, pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami. (uwaga najczęściej łóżka dwuosobowe duże)

Przejazdy: samochody, promy, łódki.

Cena obejmuje:

 • 12 noclegów
 • transfer na lotnisko i z lotniska na Bali
 • rejs na wyspy Gili
 • przejazd samochodem po wyspie
 • bilety wstępów do zwiedzanych obiektów 
 •  wycieczka na Campuhan Ridge Walk
 • wycieczka nad wodospad Tukad Cepung
 • rejs z oglądaniem delfinów
 • wycieczka łodzią i snorekling z żółwiami morskimi
 • wycieczka na Gili Air
 • wycieczka Safari & Marine
 • wycieczka na plantację kawy.
 • lekcję Batiku

Cena nie obejmuje:

 • wyżywienia ( od 60 do 120 zł /os/ dzień )
 • napojów (np koszt wody waha się od 6 000 -15 000 IDR gdzie 1 IDR = 0,00027 PLN)
 • biletów lotniczych (cena na dzień 18.11.2020 –  2688 zł liniami Turkish Airlines i 4625 zł – liniami Qatar Airways  
 • testów na covid (jeśli będą wymagane)
 • ubezpieczenia
 • wydatków własnych
 • ubezpieczenia
 • szczepień (zalecane błonica, tężec, dur brzuszny, WZW A+B, wścieklizna, japońskie zapalenie mózgu)
 • szczepienia na covid jeśli będzie wymagane

Chętnym zapewniamy pomoc w zakupie biletów lotniczych, ubezpieczenia i chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze przedwyjazdowe pytania.

Pamiętaj, że Indonezja to nieprzewidywalny kraj, za każdym rogiem może czekać na nas nowa atrakcja. Z drugiej strony jednak, może się zdarzyć, że coś nagle zostanie zamknięte, a święto przełożone na inny dzień. Nawet w takich sytuacjach dopilnujemy, żeby nie zabrakło Ci wrażeń 🙂

 
 
 

Harmonogram płatności:

 • zaliczka: 500zł – w momencie zapisu. Ta kwota jest zadatkiem zwrotnym, który w momencie gdy wyprawa nie dojdzie do skutku zwracamy na konto klienta.
 • I rata: 2500zł – do 1.5.2021
 • II rata: zwrot kosztów biletu – do 1.06.2021
 • II rata:  2830 zł – płatna w walucie USD (750 dolarów) dniu wylotu w gotówce.

Zapisz się na wyprawę!

Telefonicznie: 693 013 113 lub poprzez formularz: