Referencje

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Wyprawa do Peru była cudowna! :):):)
Polecam KAŻDEMU!
Całe profesjonalne serce Moniki i Jaśka zostało włożone w organizacje tej wycieczki!!!
Pozdrawiam moja NIESAMOWITA EKIPĘ.
P.S.
Daje 10000 gwiazdek!

Martyna Konik

Moniu i Jaśku! Wy moja opinie o Pakuj Plecak znacie. Byłam z Wami już 2 razy i z całą pewnością pojadę kolejny. Nikt ( a wiem co mówię bo skorzystałam z usług 4 lub 5 podobnych stowarzyszeń klubów i biur podróży ) nie potrafi tak jak Wy stworzyć poczucie komfortu w całkiem niekomfortowych okolicznościach, przyprawić o ból brzucha ze śmiechu kiedy wszystkie inne mięśnie już bolą ze zmęczenia, rozbudzać ciekawość i wyobraźnie kiedy wyprawa zbliża się ku końcowi i wydaje się, że nic cię już nie zaskoczy. Moniu, nikt jak ty z takim urokiem nie stosuje krótkiej smyczy, na której prowadzisz co bardziej krnąbrnych uczestników wypraw. Jasiu, Twoja dusza artysty w niczym nie ustępuje niesamowitemu poczuciu humoru, radości życia którymi dzielisz się hojnie. Za każdym razem miałam poczucie bezpieczeństwa, wyjątkowości, życzliwości, niesamowitego komfortu podróżowania. BEZCENNE. przesadziłam??

Ewa Juncewicz

Tanzania z Pakuj Plecak – niesamowita przygoda, wyprawa która przeszła nasze najśmielsze oczekiwania! Dzika przyroda i zwierzęta Afryki na wyciągnięcie ręki (chociaż do lwów rąk nie wyciągaliśmy:)), możliwość rozmowy z ludźmi, którzy nie znają samolotów, komputerów ani internetu, dotknięcie kultur, które są u progu zaniknięcia – coś, czego żadne biuro podróży nie jest w stanie zapewnić. Dodatkowo super atmosfera, doskonała organizacja (co w afrykańskich realiach stanowi nie lada wyczyn) i dużo dużo więcej! POLECAM CAŁYM SERCEM

Mariola Posiewka

Byłam na wyprawie na Kubę. Przygoda życia 😀 Do tej pory jeździłam na wycieczki organizowane przez biura podróży, gdzie wydawało mi się wszystko dopięte na ostatni guzik i super zorganizowane, czułam się pewnie. Zaryzykowałam jednak i pojechałam na Kubę nie przez duże biuro podróży, a przez Pakuj Plecak. Wspomnienia i wrażenia z pobytu są wręcz niezapomniane. Można przeżyć coś więcej, zobaczyć faktycznie jak wygląda życie na Kubie, nie z okna hotelu 5*, poznać Kubańczyków, ich życie, ich kulturę, problemy, bawić się z nimi. Ja na pewno jeszcze skorzystam 😀 może inny kierunek, a może jeszcze raz Kuba 🙂

Dorota Smolińska

To nie była podróż, to nie była wyprawa, to nie było zwykłe spakowanie plecaka… To była przygoda życia, która na zawsze odmieniła nie tylko moje spojrzenie na zwiedzanie świata, ale i na życie. Monika i Jasiek skradli moje serce i myśli o kolejnych odwiedzinach w niebanalnych miejscach na świecie, a o tych banalnych zmienili moje myślenie. Pakuj Plecak to nie biuro podróży – to sens nadawany każdemu zrobionemu krokowi przez góry, równiny, w łódce i w samolocie. Pakuj Plecak to definicja wojaży, wędrówek i każdego rejsu lądem, morzem lub powietrzem. Pakuj Plecak skosztowany raz uzależnia. Najlepszy narkotyk na najlepszy odlot w nieznane przeżyjecie tylko i wyłącznie z Pakuj Plecak. Dziękuję Bogu, że, choć późno to jednak, postawił Monikę i Jaśka na moich drogach odkrywania świata. Monika, Jasiek – dziękuję Bogu za Was. Macie moją dozgonną miłość i lojalność.

Agnieszka Nowicka

Nalbliższe wyjazdy

    Newsletter

    Zapisz się, by być na bieżąco z wyjazdami, promocjami i naszymi wydarzeniami