Travelers' Map is loading...
If you see this after your page is loaded completely, leafletJS files are missing.

Wyprawa do Libanu

Jeśli szukasz biura podróży organizującego wyjazdy do Libanu w niestandardowy sposób, Pakuj Plecak to propozycja dla Ciebie! Liban to kraj o bogatej kulturze i historii z wyjątkową mieszanką etniczno-wyznaniową. Wycieczki do Libanu to podróże bezpieczne i mające wiele do zaoferowania turystom ciekawym bliskowschodnich klimatów. Zobaczysz tu morze, góry, lasy cedrowe, starożytne miasta, winnice i zabytki. Podczas naszych aktywnych wyjazdów przygotowaliśmy fascynujące trasy, obejmujące największe zabytki, ale też ukryte perły i relaks na plaży – słowem, wszystko, co pozwoli Ci na realizację wyprawy do Libanu Twoich marzeń!

Liban

Lista wypraw

Liban – majówka na Bliskim Wschodzie

Termin wkrótce

Mała grupa: max. 12 osób
Niesamowite zabytki
Spotkanie z wielokulturową historią
Znakomita kuchnia

Cena:5990PLN/os.

Najnowsze wyjazdy

Dlaczego z nami?

  • Autorskie, dopracowane trasy
  • Kameralne grupy
  • Najlepsi piloci i przewodnicy
  • Najlepszy stosunek jakości do ceny

Masz pytania?

Chętnie na nie odpowiemy!

693 013 113

503 804 057

info@pakujplecak.pl

Wyprawa do Libanu – przeżyj majówkę na Bliskim Wschodzie

Podczas wycieczki do Libanu zwiedzisz stolicę i jednocześnie największe miasto kraju, będące prawdziwą, wielokulturową perłą. Spędzisz czas spacerując ulicami starego miasta i zwiedzając najważniejsze atrakcje: meczet Al-Amin, Plac Męczenników, Gołębią Skałę, promenadę Corniche, Port Zaytuna, budynek parlamentu i ruiny łaźni rzymskich.
Wyjazdy do Libanu to nie tylko zwiedzanie atrakcyjnych turystycznie miejsc: z nami poznasz fascynującą historię kraju, w tym tą współczesną, z nieuwzględnieniem okresu wojny domowej oraz budzącej wiele kontrowersji odbudowy. Będziesz mieć również okazję spróbować przeróżnych specjałów libańskiej kuchni.

Wycieczki do Libanu – wybierz się na niezapomnianą przygodę!

Biuro podróży Pakuj Plecak to doskonała oferta dla wszystkich planujących aktywne wyjazdy za granicę, stroniących jednak od standardowych biur podróży. Podróżujemy w niewielkich grupach, liczących maksymalnie 12 osób, dzięki czemu podczas wycieczki do Libanu zabierzemy Cię w miejsca niedostępne dla dużych wycieczek. Nasi przewodnicy to podróżnicy z doświadczeniem, specjaliści od danego kierunku – dobrze znają trasę wycieczki i pokażą Ci wyjątkowe miejsca oraz opowiedzą wiele ciekawych historii.

Proponujemy także inne wycieczki krajoznawcze, wyprawy trekkingowe oraz wyprawy fotograficzne. W naszych wyprawach chcemy być jak najbliżej miejscowych ludzi, dlatego też wspieramy mieszkańców krajów, które odwiedzamy, korzystając z lokalnych biznesów i miejscowych przewodników. Po każdej wyprawie staramy się utrzymywać kontakty organizując zloty i relacje powyjazdowe. Dołącz do nas i przeżyj z nami przygodę swojego życia!

Newsletter

Zapisz się, by być na bieżąco z wyjazdami, promocjami i naszymi wydarzeniami

Proceed Booking