Monika Gutierrez

Mieszanka pedagogiczno-handlowa z dużym zamiłowaniem podróżniczym. Prezes Fundacji Kadry ze świata, która od lat spełnia podróżnicze marzenia dzieci z placówek opiekuńczo –wychowawczych.
Organizator wystaw fotograficznych, konkursu „Kadry roku” oraz licznych prelekcji podróżniczych. Zakochana w surowych krajobrazach Boliwii i śnieżnobiałych szczytach Nepalu lubi też czasem zwyczajnie pobyczyć się na plaży. Prywatnie, żona kubańskiego Rastamana, który ochoczo towarzyszy jej w podróżach po Kubie.
Prowadzą rodzinny funpage: Los Gutierrez Family

 

 

Jasiek Skwara

Fotograf i podróżnik z zacięciem dydaktycznym. Laureat wielu międzynarodowych i krajowych konkursów fotograficznych (m.in. trzykrotny zwycięzca konkursu „Kadry ze Świata”), wyróżniany w dziedzinie fotografii podróżniczej, portretowej, reporterskiej i sportowej. Jego zdjęcia publikowane były m.in. w Poznaj Świat, Digital Camera UK i Magazynie Turystyki Górskiej NPM. Prezentował zdjęcia podczas wystaw indywidualnych i zbiorowych (m.in. „Indyjskie Misteria”, „Photocrowd & Alamy Exhibition London 2015”, „Podróże okiem Polaków”, „Polska – konteksty”). Jego prace można obejrzeć na profilu Facebook: JanSkwaraPhotography

Więcej? -> TUTAJ