Travelers' Map is loading...
If you see this after your page is loaded completely, leafletJS files are missing.

Wyprawy na Kubę

Marzy Ci się podróż na Kubę w wyjątkowy sposób, z ominięciem ofert standardowych biur podróży? Propozycje Pakuj Plecak to doskonały wybór! Naszą ofertę wyjazdów na Kubę tworzymy ze wspólnej pasji do podróży, fotografii i poznawania ludzi oraz miejsc, w których żyją. W organizowaniu wycieczek stawiamy na prawdziwe podróżowanie, kontakt z mieszkańcami i unikanie turystycznych standardów. Podczas wyprawy na Kubę chcemy pokazać Ci prawdziwe piękno tej zatrzymanej w czasie wyspy, ze wszystkimi jej barwami. Dlatego omijamy wydeptane przez turystów ścieżki i zabieramy Cię w miejsca, gdzie żyją, pracują i bawią się Kubańczycy. We wszystkie aktywne wyjazdy wkładamy całe serce i pasję.

Kuba

Lista wypraw

„Odkryj siebie” – Warsztaty dla kobiet na Kubie

18-30 kwietnia 2023

Mała grupa: max. 12 osób
Wyjazd tylko dla kobiet
Warsztaty połączone ze zwiedzaniem
Nauka salsy
Doświadczona pilotka zarażająca swoją fascynacją do Kuby

Cena:6490PLN + 350EUR/os.

„Zatańcz ze mną na Kubie” – Warsztaty taneczne

Termin 13-25 lutego 2024

Mała grupa: max. 12 osób
Warsztaty połączone ze zwiedzaniem
Idealne połączenie zwiedzania i wypoczynku
Pilotka zarażająca swoją fascynacją do Kuby
Warsztaty taneczne pod okiem lokalnego instruktora

Cena:6750PLN + 350EUR/os.

Fotowyprawa: Oldschoolowa Kuba

luty 2024

Mała grupa: max. 12 osób
Warsztaty fotograficzne, zwiedzanie i wypoczynek
Wizyta na kubańskim ranczo
Pilotka zarażająca swoją fascynacją do Kuby

Cena:6100PLN + 400EUR/os.

Dlaczego z nami?

  • Autorskie, dopracowane trasy
  • Kameralne grupy
  • Najlepsi piloci i przewodnicy
  • Najlepszy stosunek jakości do ceny

Masz pytania?

Wyjazdy na Kubę – odkryj prawdziwe piękno “Perły Karaibów”

Podczas podróży na Kubę pojedziemy zarówno w miejsca popularne, które należy zobaczyć, jak i te niedostępne dla przeciętnych turystów. Odkryjemy sekrety i piękno tej malowniczej wyspy oraz poznamy życie jej mieszkańców. Spośród oferowanych przez nas wycieczek na Kubę możesz wybrać interesujące Cię warianty, w tym:

  • warsztaty dla kobiet na Kubie “Odkryj siebie” – autorski, ciekawy i wartościowy program warsztatów dla kobiet, prowadzonych przez doświadczoną psycholog i trenerkę rozwoju osobistego;
  • warsztaty taneczne “Zatańcz ze mną na Kubie” – nauka salsy z elementami rumby i bachaty połączona ze zwiedzaniem wyspy; warsztaty taneczne na Kubie prowadzone są przez doświadczonego nauczyciela tańca;
  • warsztaty fotograficzne: “Oldschoolowa Kuba” – połączone ze zwiedzaniem najważniejszych atrakcji na wyspie oraz poznawaniem życia mieszkańców; foto-wyprawa na Kubie to fascynująca trasa, zoptymalizowana pod kątem fotografii.

Wyprawy na Kubę – skorzystaj z doświadczonych przewodników

Nasi przewodnicy to podróżnicy z doświadczeniem, specjaliści od danego kierunku. Dobrze znamy Kubę, dzięki czemu mogliśmy przygotować naprawdę unikalną trasę i zaprosić Cię w miejsca, gdzie przeciętny turysta nie będzie miał wstępu.
Poza tym, w zależności od tego, co Cię interesuje i jak chcesz spędzać czas na wycieczce, możesz wybierać spośród różnych innych rodzajów wypraw. Polecamy:

Nasze wyprawy na Kubę nie kończą się po powrocie – staramy się utrzymywać kontakty po zakończeniu wycieczki, organizując zloty czy relacje powyjazdowe. Chcemy, byś czuł się z nami jak podczas podróży z paczką ulubionych przyjaciół, nie musiał się o nic martwić, a na każdej aktywnej wyprawie miał poczucie, że przeżywasz przygodę życia!

Newsletter

Zapisz się, by być na bieżąco z wyjazdami, promocjami i naszymi wydarzeniami

Proceed Booking